Adobe InDesign CS2

Masaüstü Yayıncılık Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 947 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Adobe Systems Incorporated
Sofistike tasarımlar ve üretim kontrolleri yapabileceğiniz hem yazılı hem de dijital yayınlarda kullanabileceğiniz en gelişmiş masaüstü yayıncılık yazılımı olan Adobe InDesign CS2 programını Mac bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Sofistike tasarımlar ve üretim kontrolleri yapabileceğiniz hem yazılı hem de dijital yayınlarda kullanabileceğiniz en gelişmiş masaüstü yayıncılık yazılımı olan Adobe InDesign CS2 programını Mac bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat ve Flash Professional yazılımları ile birlikte sorunsuz çalışabilen program yazılımlar arası format desteği ve paylaşımlı renk ayarları ile daha verimli ve üretken bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar. Program ile yarı şeffaflık, gradient ya da yapısında bulunan diğer efektleri kullanarak birbirinden eşsiz ve ilgi çekici sayfalar oluşturabilirsiniz. Güvenilir PDF dosyaları da yaratabileceğiniz yazılım ile her baskıda sofistike ön ileme seçeneklerini kullanabilir ve tutarlı sonuçlar elde edebilirsiniz.  Çoklu format yayıncılığını da destekleyen yazılımda bulunan web' e baskı seçeneği ile içeriklerinizi Xhtml formatına çevirmenize de imkan tanımakta ve çevirdiğiniz içerikleri CSS olarak biçimlendirmenizi de sağlamaktadır. Bunun yanında Microsoft Excel programında oluşturduğunuz tabloların aynısını InDesign' de oluşturabilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
Adobe InDesign CS2 indir
DİĞER SÜRÜMLER